Sounddeco Alpha F2

Alpha F2 to model z charakterem. Zaprojektowany tak, aby w pełni oddać smaczki na przykład wokalu. Wyjątkowa przestrzeń zaś sprawia, że słuchanie muzyki nabiera nowego wymiaru.

Dwa dopracowane w każdym detalu mid-woofery z membranami naturalnymi wspólnie pracują na nieprzeciętny bas i wspaniałą średnicę. Średnicę wspieraną od góry głośnikiem wysokotonowym klasy F3. Zestawy głośnikowe Alpha F2 słuchać najlepiej, gdy górny mid-woofer patrzy na uszy. Elektronika we wnętrzu F2, podobnie jak w Alpha F3, to elementy wyłącznie liniowe. Tu też nie stosowano rozwiązań kompromisowych. Pełen układ dwudrożny stał się możliwy dzięki właśnie tej klasy głośnikom. Przemyślane zaś rozwiązania umożliwiły głośnikowi wysokotonowemu odtwarzanie ze swobodą najwyższych rejestrów, co buduje właśnie przestrzeń i prawdziwą stereofonię. Nie oszczędzano również na obudowie, specjalnie wzmacnianej podobnie jak w Alpha F3, a tunel bass-reflex wraz z podstawą to także element akustyczny.

Jazzujące utwory i muzyka współczesna odkrywają najlepsze cechy brzmienia Alpha F2. Dźwięk wprost odrywa się od zestawów, które budują niebywałą i jakże szeroką stereofonię. Dzięki sporych rozmiarów obudowie nie zabraknie również basu, pełnego i dokładnego, który wygrywa, a często bije na głowę inne urządzenia tej klasy.

Specyfikacja techniczna:

Moc znamionowa: 160W
Pasmo przenoszenia: 41Hz - 28kHz @ +/-2,5dB
Efektywność: 88dB @ 1W @ 1m
Impedancja: 4 Ohm
Wymiary (Wys, Szer, Głęb.): 1015 x 190 x 430mm
Waga 26 kg

 

Cena: 6 499 zł/parę