Cambridge Audio Topaz CD10

Dzięki cieszącemu się powszechnym uznaniem, wysokiej klasy przetwornikowi cyfrowo-analogowemu (DAC) firmy Wolfson oraz doskonałemu serwomechanizmowi i precyzyjnemu układowi transportowemu, odtwarzacz CD10 ujarzmi każdy bit informacji z Twoich ulubionych płyt i przekaże niezakłócony sygnał do wzmacniacza Topaz.

Odtwarzacz CD10 jest całkowicie odmienny od swoich rywali dzięki wysokiej klasy elektronice, która realnie poprawia dźwięk, a przez to poprawia komfort przy odsłuchu muzyki. Kluczowym elementem urządzenia są układy elektroniczne wykonane przy wykorzystaniu techniki dwustronnego montażu powierzchniowego, która pozwoliła inżynierom Cambridge Audio znacząco skrócić ścieżki sygnału, co z kolei zaowocowało poprawą wierności i wyrazistości dźwięku.

W dzisiejszym świecie nie ma już ucieczki od plików mp3 i odtwarzaczy zdolnych te pliki odtwarzać. CD10 serii Topaz otwiera szerokie możliwości za naprawdę niewielką cenę. Ostrożny dobór komponentów takich jak przetwornik DAC Wolfson przełożył się na bardzo dobry dźwięk o naprawdę audiofilskim zacięciu.

Kluczowe zalety:

Wolfson 8725 – przetwornik DAC
Odtwarzanie CD, MP3 i WMA
Pilot zdalnego sterowania

Dane techniczne:

Przetwornik cyfrowo-analogowy: Wolfson Microelectronics WM8761
Filtr: filtr Butterwortha 2. rzędu
Obsługiwane formaty płyt:CD-DA/CD-R/CD-RW/CD-ROM MP3/MP3 Pro/WMA
Maksymalne zużycie energii: 15 W
Wymiary (S x W x G): 430 х 80 х 310 mm
Ciężar: 4,3 kg

Cena: 1 190 zł
Powered by JS Network Solutions