Cyrus DAC XP Signature

Sentencja

Wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy z naszej serii wysoko zaawansowanych technologicznie przedwzmacniaczy. Pełny i czysty dźwięk

Opis

Zwiększanie próbkowania DAC (konwerter cyfrowo-analogowy) w samym sercu Signature DAC XP zamienia muzykę na pliki o najwyższej, możliwej 32-bitowej rozdzielczości. Pełnia, głębokość i jakość reprodukowanego dźwięku jest naprawdę imponująca.Signature DAC XP wpasowuje się doskonale w znaki towarowe CYRUS’a: dźwięk - jakość i czystość gwarantowana.

Nasi inżynierowie stworzyli nasz najbardziej doskonały DAC. Razem z wbudowanym przedwzmacniaczem zapewnia na wyjściu pełną i jasną barwę dźwięku. System sprawdza się bez względu na to, czego słuchasz.

Więcej szczegółów

Płyta główna Signature DAC XP jest podzielona na dwie całkowicie odrębne części: wysokiej jakości DAC i w pełni zbalansowany analogowy przedwzmacniacz. Stworzenie całkowitej separacji pozwoliło na „wyciągnięcie” najwyższych parametrów w tak różnych procesach, jakimi są konwersja cyfrowa i amplifikacja w torze analogowym.

Dostrojony do reprodukcji najczystszego dźwięku Signature DAC XP ma nasz najbardziej zaawansowany układ odświeżenia, co pozwala zapewnić maksymalnie niski jitter*

DAC jest w stanie z wielką dokładnością sprawdzać jakość przychodzących plików cyfrowych i poprawiać ich jakość. Oznacza to, że źródła o wysokiej dokładności, takich jak nasz CD T Transport są ponownie „taktowane cyfrowo” przez wewnętrzny obwód tolerancji z potrójnym odniesieniem kwarcowym. Natomiast dla źródeł niskich dokładności DAC wygładza precyzję sygnału w celu zapewnienia niezawodnego odtwarzania. Nasza najlepsza technologia użyta w konstrukcji przedwzmacniacza razem z systemem inteligentnego próbkowania DAC przyczyniły się do stworzenia najlepiej brzmiącego produktu. Możliwe jest znaczne zwiększenie wydajnościSignature DAC XP przez podłączenie zewnętrznego zasilacza. 

Zestawienie: Signature DAC XP z naszym CD Xt Signature i parą Mono X 300 stworzy ostateczny, doskonały system Hi-FiCYRUS’a.

Specyfikacja techniczna:

XP Signature, nasz najlepszy przedwzmacniacz z przetwornikiem DAC  jest przygotowany do szerokiego zakresu częstotliwości próbkowania, dostępnych obecnie źródeł cyfrowych i nie tylko. Tak jak w przypadku wszystkich naszych produktów  może być podłączony do naszych innych systemów za pomocą naszego unikalnego połączenia MC-Bus.

Wejścia cyfrowe:  4 coaxial, 2 TOSlink optical
Zgodność częstotliwość próbkowania: 32-bit/ 192 kHz
Wyjścia: 4 XLR, 2 RCA                                                                                          
Zasilanie: podwójny 75VA transformator toroidalny
Wymiary: 73 x 215 x 360 mm (Wys. x Szer. x Gł.)
Waga: 6.5kg 

Cena: 15 890 zł
Powered by JS Network Solutions