AUDIUM ewoluuje w sposób ciągły - w kolejnym etapie naszej działalności zaspokajamy potrzeby dwóch diametralnie różnych grup użytkowników, proponując:

  1. Głośniki w pełni aktywne, nie wymagające żadnego wzmacniacza.
    Mogą one być podłączone bezpośrednio do źródła dźwięku z kontrolą głośności (odtwarzacz CD, pre-amp lub streamer sieciowy)
    Dzięki temu odpowiadamy na wzrastające zapotrzebowanie rynku sprzętu instalacyjnego oraz tzw. internet-audio.

     
  2. Głośniki półaktywne, skierowane do zaawansowanych audiofilów, używających np. lampowych wzmacniaczy zbudowanych na triodach niewielkiej mocy.
    Wbudowany w kolumny wzmacniacz steruje tylko wooferem, a głośnik szerokopasmowy jest napędzany z osobnego wzmacniacza użytkownika.

Do tego celu opracowaliśmy osobny wzmacniacz cyfrowy kompaktowych rozmiarów.
Łączy on następujące zalety: dużego wzmocnienia, wysokiej skuteczności oraz niewielkich rozmiarów, dzięi czemu może on być umieszczony po drugiej stronie terminali głośnikowych.

Możliwe jest też wyposażenie Twoich pasywnych kolumn AUDIUM w moduł wzmacniający!

Zintegrowany procesor DSP przejmuje funkcję pasywnej zwrotnicy. Co więcej, pozwala na adaptację do rozmiarów pomieszczenia oraz korekcję akustyki, zgodnie z Twoimi potrzebami.
Technologia kontroli woofera zwiększa zdolność głośników do zejścia w jeszcze niższe zakresy basu!

Specjalnie dla tej konfiguracji opracowaliśmy AiM (AUDIUM Interactive Manual). Oprogramowanie to składa się z instrukcji obsługi połączonej z programem służącym do konfiguracji głośników.
Dzięki temu dopasowanie dćwięku do Twoich potrzeb staje się dziecinnie proste!

Powered by JS Network Solutions