Cyrus Liryc 09

Urządzenie typu "all in one" Cyrus Lyric 09

 

Dzięki naszym ekspertom od technologii audio, twórcom LYRIC 09 usłyszysz jak dobrze powinna brzmieć muzyka.
 
Niezależnie od tego, czego słuchasz możesz teraz słuchać w wysokiej jakości bez kłopotów. LYRIC 09 pozwala na podłączenie do 14 źródeł, dzięki czemu można słuchać wyjątkowej muzyki wysokiej jakości z komputera, Network Attached Storage  NAS (technologia umożliwiająca podłączenie zasobów pamięci dyskowych bezpośrednio do sieci komputerowej), odtwarzaczy CD lub nawet z telefonów oraz wszystkich urządzeń odtwarzających muzykę. CYRUS przez dwa lata prac konstrukcyjnych, stosując najlepszą technologię audio stworzył system reprodukujący fantastyczną jakość dźwięku. System który jest łatwy w konfiguracji i użyciu. W urządzeniu LYRIC 09 znajduje się też odtwarzacz CD, streamer, internetowe muzyczne interfejsy radiowe, Bluetooth ®, FM, DAB + i. Utwory, które są przechowywane w Twojej kolekcji muzycznej będą odtwarzane z wykorzystaniem zaawansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego i procesu amplifikacji, w które również jest wyposażony LYRIC 09. Przeglądanie zasobów i sterowanie odtwarzaniem muzyki możesz wykonać z łatwością za pomocą Cadence (nasza aplikacja iOS), lub przy użyciu pilota IR. Pilot tan oprócz obsługi LYRIC 09 można nauczyć sterowania telewizorem i dekoderem telewizji satelitarnej oraz innych urządzeń.
 
Pozostałe informacje
LYRIC 09, jak opisano poniżej, korzysta wielu naszych najlepszych technologii odtwarzania muzyki.
 
CD Player
W naszych urządzeniach do czytania płyt CD zwyczajowo stosujemy nasz wyjątkowy system Servo Evolution (SE ₂). System ten za swą zdolność do wydobycia maksimum informacji z dysku, więcej niż jakikolwiek inny system zdobył już wiele nagród. Oprogramowanie SE ₂ w LYRIC 09 jest teraz bardziej niezawodne i imponujące niż kiedykolwiek!
 
Streamer muzyczny
Dzięki naszej zaawansowanej technologii strumieniowego przesyłania muzyki LYRIC 09 można powiązać z dowolnym urządzeniem Universal Plug and Play (UPnP) lub Digital Living Network Alliance (DLNA), co pozwala na przeglądanie i odtwarzanie całej dostępnej kolekcji cyfrowej muzyki bezprzewodowo.
 
FM, DAB+ oraz Radio internetowe
Słuchaj ulubionych stacji radiowych FM lub wykorzystujących DAB +. Dodatkowo otrzymasz dostęp do ponad 70.000 stacji radiowych z całego świata poprzez TuneIn Radio.
 
Wejścia dodatkowe
Przednie i tylne złącza USB pozwalają na odtwarzanie muzyki z telefonu komórkowego lub pamięci USB.
LYRIC 09 posiada również wejście USB-B, który zapewnia lepsze połączenie pomiędzy laptopem a   urządzeniem.
Wejścia koncentryczne i optyczne SPDIF SPDIF pozwalają na podłączenie szeregu innych urządzeń. Podłączenie systemu TV lub AV pozwali na poprawienie parametrów odtwarzanego dźwięku.
 
Bluetooth®
Możliwość łatwego podłączenia dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth ® oznacza, że za pośrednictwem LYRIC 09  można naprawdę odtwarzać muzykę z dowolnego źródła.
 
Ekspert konwersji cyfrowo-analogowej
LYRIC 09 jest w stanie odtwarzać najwyższej rozdzielczości  24-bitowe pliki, na które została przekonwertowana muzyka. System został dostrojony tak, że muzyka zachowuje wszystkie jej walory i szczegóły, zgodne z najdoskonalszym, naturalnym brzmieniem. 32-bitowy konwerter cyfrowo-analogowy w LYRIC 09  upsampluje wszystkie pliki cyfrowe do 192 kHz, więc nawet jeśli mają niższe rozdzielczości pliku będzie można usłyszeć pewną poprawę w tym muzyki za pośrednictwem LYRIC 09.
 
Wzmacniacz mocy
Nasza zaawansowana technologia stosowana w produkcji wzmacniaczy została przeprojektowana specjalnie dla serii LYRIC, tak aby zapewnić lepszą wydajność prądową. Daje to więcej energii, która jest wykorzystywana w procesie wzmocnienia, co łatwo daje się zauważyć podczas odsłuchu. Oznacza to, że LYRIC 09  jest w stanie zapewnić imponujące 170 W na kanał (przy 8 omach).
 
Wykrywanie impedancji głośnika
System LYRIC 09  podczas pracy wykrywa impedancję głośników, mierzy ją i odpowiednio dostosowuje parametry wyjściowe tak, że zawsze „wydobywa jak najwięcej” z użytych głośników.
 
Wyjścia głośnikowe
Oprócz wyjść głośnikowych stereo LYRIC 09  ma opcjonalne wyjście dla subwoofera.
 

Specyfikacja

Wejścia:  CD, Optical SPDIF x 2; Coaxial SPDIF x 2; USB A x 2 - iPhone, iPod & iPad compatible; USB    B x 1; Bluetooth; Stereo RCA; Streaming; DAB; FM; TuneIn Radio
Wyjścia głośnikowe:  x 1 para stereo; konfigurowane wyjście liniowe  x 2; słuchawkowe - 3.5mm jack
Kompatybilność plików: WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF
Zgodność częstotliwość próbkowania: aż do 24 bit/192kHz
Pobór mocy: 475VA
Moc ciągła - 170 wat na kanał (dla 8 Ohm)
Wymiary: (Wys. x Szer. x Gł.) - 105 x 420 x 320 mm
Waga - 9kg
Powered by JS Network Solutions