Cyrus Liryc 05

Ciesz się muzyką wysokiej jakości, której nieograniczone zasoby są zawarte w tym jednym domowym muzycznym centrum.

Szczegóły
 

LYRIC 05 pozwala na podłączenie do 14 źródeł, dzięki czemu można słuchać wyjątkowej muzyki wysokiej jakości z komputera, Network Attached Storage NAS (technologia umożliwiająca podłączenie zasobów pamięci dyskowych bezpośrednio do sieci komputerowej) odtwarzaczy CD lub nawet z telefonów oraz wszystkich urządzeń odtwarzających muzykę. CYRUS przez dwa lata prac konstrukcyjnych, stosując najlepszą technologię audio stworzył system reprodukujący fantastyczną jakość dźwięku. System który jest łatwy w konfiguracji i użyciu. W urządzeniu LYRIC 05 znajduje się też odtwarzacz CD, streamer, internetowe muzyczne interfejsy radiowe Bluetooth ®, FM, DAB + i. Utwory, które są przechowywane w Twojej kolekcji muzycznej będą odtwarzane z wykorzystaniem zaawansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego i procesu amplifikacji, w które również jest wyposażony LYRIC 05. Przeglądanie zasobów i sterowanie odtwarzaniem muzyki możesz wykonać z łatwością za pomocą Cadence (nasza aplikacja na iOS), lub przy użyciu pilota IR. Pilot ten oprócz obsługi LYRIC 05  można nauczyć sterowania telewizorem i dekoderem telewizji satelitarnej oraz innych urządzeń towarzyszących.
 

Pozostałe informacje
LYRIC 05, jak opisano poniżej, korzysta wielu naszych najlepszych technologii odtwarzania muzyki.
 
CD Player
W naszych urządzeniach do czytania płyt CD zwyczajowo stosujemy nasz niezwykły system Servo Evolution (SE ₂). System ten za swą zdolność do wydobycia maksimum informacji z dysku, więcej niż jakikolwiek inny system zdobył już wiele nagród. Oprogramowanie SE ₂ w LYRIC 05 jest teraz bardziej niezawodne i imponujące niż kiedykolwiek!
 
Streamer Muzyczny
Dzięki naszej zaawansowanej technologii strumieniowego przesyłania muzyki można powiązać z dowolnym urządzeniem Universal Plug and Play (UPnP) lub Digital Living Network Alliance (DLNA), co pozwala na przeglądanie i odtwarzanie całej kolekcji cyfrowej muzyki bezprzewodowo.
 
Nowość w streamingu
FM, DAB+ and Internet Radio
Słuchaj ulubionych stacji radiowych FM lub wykorzystujących DAB +. Dodatkowo otrzymasz dostęp do ponad 70.000 stacji radiowych z całego świata poprzez TuneIn Radio.
 
Wejścia dodatkowe
Przednie i tylne złącza USB pozwalają na odtwarzanie muzyki z telefonu komórkowego lub pamięci USB.
LYRIC 05 posiada również wejście USB-B, który zapewnia lepsze połączenie pomiędzy laptopem a   urządzeniem.
Wejścia koncentryczne i optyczne SPDIF SPDIF pozwalają na podłączenie szeregu innych urządzeń. Podłączenie systemu TV lub AV pozwali na poprawienie parametrów odtwarzanego dźwięku.
 
Bluetooth®
Możliwość łatwego podłączenia dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth ® oznacza, że za pośrednictwem LYRIC 05  można naprawdę odtwarzać muzykę z dowolnego źródła.
 
Ekspert konwersji cyfrowo-analogowej
LYRIC 05 jest w stanie odtwarzać najwyższej rozdzielczości  24-bitowe pliki, na które została przekonwertowana muzyka. System został dostrojony tak, że muzyka zachowuje wszystkie jej walory i szczegóły, zgodne z najdoskonalszym, naturalnym brzmieniem.
 
Wzmacniacz mocy
Nasza zaawansowana technologia stosowana w produkcji wzmacniaczy została przeprojektowana specjalnie dla serii LYRIC 05, tak aby zapewnić lepszą wydajność prądową. Daje to więcej energii, która jest wykorzystywana w procesie wzmocnienia, co łatwo daje się zauważy podczas odsłuchu.
 
Wykrywanie impedancji głośnika
System LYRIC 05 podczas pracy wykrywa impedancję głośników, mierzy ją i odpowiednio dostosowuje parametry wyjściowe tak, że zawsze „wydobywa jak najwięcej” z użytych głośników.
 
Wyjścia głośnikowe
Oprócz wyjść głośnikowych stereo LYRIC 05 ma opcjonalne wyjście dla subwoofera.
 

Specyfikacja

 
Wejścia:  CD, Optical SPDIF x 2; Coaxial SPDIF x 2; USB A x 2 - iPhone, iPod & iPad compatible; USB    B x 1; Bluetooth; Stereo RCA; Streaming; DAB; FM; TuneIn Radio
Wyjścia głośnikowe:  x 1 para stereo; konfigurowane wyjście liniowe  x 2; słuchawkowe - 3.5mm jack
Kompatybilność plików: WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF
Zgodność częstotliwość próbkowania: aż do 24 bit/192kHz
Pobór mocy: 273VA
Moc ciągła - 80 wat na kanał (dla 8 Ohm)
Wymiary: (Wys. x Szer. x Gł.) - 105 x 420 x 320 mm
Waga - 8kg

Gwarancja polskiego dystrybutora.
Powered by JS Network Solutions