Cyrus Stream X2

Odtwarzacz strumieniowy Cyrus X2

Potęga muzyki, w której możesz w pełni wykorzystać najwyższej jakości pliki 24-bit/192 kHz.
 

Szczegóły

 
Stream X₂ to najwyższa jakość muzyki osiągalna na wyciągnięcie ręki. Łatwy połączysz go z siecią i przekonasz się o doskonałości inżynierii CYRUS’a w dziedzinie odtwarzania muzyki.

Nasze strimery otworzą drzwi do tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata, gdzie odkryjesz nowe doznania podczas słuchania ulubionej muzyki.
Stream X₂ jest naszym dedykowanym źródłem strimingowym. Wytwarza on najczystszy dźwięk ze wszystkich naszych produktów strumieniowych
Do obsługi Stream X₂ możesz użyć nasz elegancki N-pilot, lub wykorzystać Cadence, naszą darmową aplikacje Apple.
 
Strimery CYRUS – w czołówce innowacji
 
Cyrus rozwija technologię strimingu już od ponad dziesięciu lat. Nasze strimery dekodują pliki najwyższej rozdzielczości: 24-bit/192kHz w wysokiej jakości, wyznaczając nowy poziom szczegółowości, precyzji  i energii w muzyce.
 
Nasz Zespół Badawczo - Rozwojowy stale testuje nowe rozwiązania i ulepsza nasze produkty. Nowe produkty są testowane pod względem jakości dźwięku i wydajności, a wszystkie nasze poszczególne składniki są regularnie porównywane z urządzeniami konkurencyjnymi. Proces ten zapewnia sukces i stawia znak towarowy CYRUS na najwyższym poziomie.
 
Więcej szczegółów
 
Dedykowane źródło strimingowe Stream X₂ jest fantastyczną podstawą systemu Hi-Fi, składającego się z DAC-a i wzmacniacza. Używając wejść cyfrowych odkryjesz najwyższej rozdzielczości 24-bitowe pliki muzyczne i wzniesiesz się na nowe poziomy szczegółów i energii w swojej muzyce.
 
Użyj go z razem przedwzmacniaczem DAC np: Pre Qx DAC , wzmacniaczem zintegrowanym, takim jak Cyrus 8 DAC. Dla uzyskania najczystszego dźwięku najlepszym partnerem dla Stream X₂ będzie nasz sztandarowy DAC X Signature.
 
Jeśli kochasz słuchanie radia, pokochasz Radio TuneIn. To wspaniałe Internet Radio Service zapewnia dostęp do ponad 70.000 stacji z całego świata! Można tworzyć zestawy grupujące stacje aktualnie grające twoje ulubione utwory, lub po prostu włączyć i zacząć słuchać. Z ogromnego wyboru światowych stacji, obejmujących wszystkie gatunki muzyki i najlepszych DJ-ów wybierających utwory, szybko odkryjesz nową muzykę.
 
Intuicyjny N-pilot (n-remote), który jest dostępny za dopłatą jest naprawdę przyjazny w użyciu. Wyposażony w kolorowy ekran LCD daje wiele możliwości obsługi zestawów CYRUS. Umożliwia on też zapamiętanie ulubionych stacji. N-Pilot jest również w stanie kontrolować inne elementy zdalnie sterowane w Twoim domu.
 

Specyfikacja

 
Stream X₂ jest kompatybilny z produktami UPNP* i DNLA**.
 
Tak jak w przypadku wszystkich naszych produktów  Stream X ₂ można podłączyć do innych naszych jednostek za pomocą naszego unikalnego połączenia MC-Bus
 
Wejścia – 2 x Optical, 3 x SPDIF, 1 x USB oraz 1 RS232 12V wejście sterowania źródła 
Kompatybilność plików:  WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF; 
Częstotliwość próbkowania - wysokiej rozdzielczości 24-bit/192Khz 
Wyjście – 1 x SPDIF 
Wymiary(H x W x D) – 73 x 215 x 360 mm 
Waga – 2.8kg
  
* UPnP (Universal Plug and Play)  to połączenie protokołów, które pozwala na wzajemne podłączanie do siebie różnych urządzeń, przewodowych i bezprzewodowych. Urządzenia bez problemu działają ze sobą dzięki ustanowieniu usług sieciowych, z których najpopularniejszą jest przesyłanie strumieniowe multimediów pozwalające na przesyłanie plików multimedialnych bezpośrednio na komputer i odtwarzanie ich bez konieczności pobierania. UPnP obsługuje pracę w sieci bez konieczności przeprowadzania konfiguracji. Innymi słowy oszczędza użytkownikowi problemów związanych z konfiguracją ustawień sieciowych, ponieważ jest ona wykonywana automatycznie po podłączeniu do sieci urządzeń UPnP. Właśnie stąd bierze się nazwa technologii „plug-n-play” — podłącz i pracuj
 
**DLNA ( Digital Living Network Alliance) to międzybranżowa organizacja zrzeszająca producentów elektroniki użytkowej, urządzeń obliczeniowych i elektroniki mobilnej. DLNA aktywnie promuje przewodowe i bezprzewodowe sieci komputerów osobistych, produktów elektronicznych dla klientów indywidualnych i urządzeń przenośnych, używanych zarówno w domu, jak i poza nim do udostępniania nowych multimediów cyfrowych i korzystania z usług zawartości.
 
Powered by JS Network Solutions