Cyrus Streamline2 + n-remote

opis:

Cyrus Streamline2 + n-remote to odtwarzacz strumieniowy  z pilotem ze wzmacniaczem i wbudowanym DAC 24-bit/192kHz. Streamline₂ jest budowany w oparciu o tą sama platformę co Stream XP₂ Qx, jednakże został zaprojektowany dla rozwiązania kompleksowego „wszystko-w-jednym”, dedykowanego systemom sieciowym dla domu.
Jeśli kochasz radio, pokochasz radio TuneIn. Ten wspaniały internetowy serwis radiowy umożliwia dostęp do ponad 70,000 stacji z całego świata! Można tworzyć własne skróty, szukać stacji właśnie nadających ulubione utwory bądź po prostu natychmiast zacząć słuchać muzyki. Dzięki ogromnej możliwości wyboru stacji radiowych z całego świata, prezentujących wszystkie gatunki muzyki wyselekcjonowanej przez najlepszych DJ’ów, bardzo szybko odkryjesz swoje nowe ulubione melodie.
 
Jak wszystkie produkty CYRUS’a,  Streamline ₂ to długoterminowa inwestycja w wysokiej jakości audio. Wraz z postępem technologii streamingu, będzie można uaktualnić Streamline ₂ do nowych standardów CYRUS’a.

Intuicyjny pilot n-remote, dostępny opcjonalnie z Streamline₂ jest naprawdę przyjazny w użyciu. Posiada kolorowy ekran LCD, przez co wygodnie będziesz mógł przeglądać dane dodatkowe zawarte w sygnale radiowym oraz plikach muzycznych i zapisać je w ulubionych umożliwiając łatwy do nich dostęp na przyszłość. Pilot N-remote jest również w stanie kontrolować inne urządzenia zdalnie sterowane w Twoim domu.

Jak wszystkie produkty CYRUS’a, Streamline ₂ to długoterminowa inwestycja w wysokiej jakości audio. Wraz z postępem technologii streamingu, będzie można uaktualnić Streamline ₂ do nowych standardów CYRUS’a.

Streamline₂ jest kompatybilny z protokołami UPNP* oraz DNLA**.

* UPnP (Universal Plug and Play) to połączenie protokołów, które pozwala na wzajemne podłączanie do siebie różnych urządzeń, przewodowych i bezprzewodowych. Urządzenia bez problemu działają ze sobą dzięki ustanowieniu usług sieciowych, z których najpopularniejszą jest przesyłanie strumieniowe multimediów pozwalające na przesyłanie plików multimedialnych bezpośrednio na komputer i odtwarzanie ich bez konieczności pobierania. UPnP obsługuje pracę w sieci bez konieczności przeprowadzania konfiguracji. Innymi słowy oszczędza użytkownikowi problemów związanych z konfiguracją ustawień sieciowych, ponieważ jest ona wykonywana automatycznie po podłączeniu do sieci urządzeń UPnP. Właśnie stąd bierze się nazwa technologii „plug-n-play” — podłącz i pracuj

**DLNA ( Digital Living Network Alliance) to międzybranżowa organizacja zrzeszająca producentów elektroniki użytkowej, urządzeń obliczeniowych i elektroniki mobilnej. DLNA aktywnie promuje przewodowe i bezprzewodowe sieci komputerów osobistych, produktów elektronicznych dla klientów indywidualnych i urządzeń przenośnych, używanych zarówno w domu, jak i poza nim do udostępniania nowych multimediów cyfrowych i korzystania z usług zawartości.


Jak w przypadku wszystkich pozostałych produktów, tak i Streamline₂ może być połączony z innymi komponentami CYRUS’a poprzez unikalny system połączeń MC-Bus.

specyfikacja produktu:

Wejścia: 2 x Optyczne, 3 x SPDIF, 1 x USB oraz 1 x RS232
Kompatybilność plików: WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF
Kompatybilność częstotliwości próbkowania: hi-res 24-bit/192kHz
Wyjścia: 1 x SPDIF
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm
Waga: 4,2 kg

Powered by JS Network Solutions