Cyrus Stream XP2 Qx

Wysokiej jakości audiofilski streamer muzyczny z wbudowanym DAC-iem I przedwzmacniaczem.

Wysokiej rozdzielczości system streamingu będący sercem Stream XP₂Qx jest kompatybilny z najwyższej rozdzielczości 24-bitowymi plikami muzycznymi i jest tak zaprojektowany aby być pewnym, że z nagrania artysty nic nie umknęło ani nic nie zostało dodane.

Urządzenie zawiera także przedwzmacniacz i DAC. Qx DAC charakteryzuje ogromny postęp w zastosowanych rozwiązaniach przetwarzania dźwięku  przez systemy CYRUS. Dzięki 192 kHz o wysokiej rozdzielczości uzyskuje się w streamerze najwyższą rozdzielczość materiałów muzycznych.

Przeglądaj i ciesz się cyfrową kolekcją muzyki przy pomocy n-pilota lub aplikacji Cadence. Przekonaj się jak przyjemne jest dzięki swej prostocie przeglądanie albumów z wyświetlaniem grafiki automatycznie ściąganej z internetu i słuchanie ulubionych stacji radiowych.

Cyrus rozwija technologię streamingu przez ponad dziesięć lat. Nasze streamery dekodują pliki o najwyższej rozdzielczości: 24-bit/192kHz.

Nasz Zespół Badawczo - Rozwojowy stale testuje nowe rozwiązania i ulepsza nasze produkty. Nowe produkty są testowane pod względem jakości dźwięku i wydajności, a wszystkie nasze poszczególne składniki są regularnie porównywane z urządzeniami konkurencyjnymi. Proces ten zapewnia sukces i stawia znak towarowy CYRUS na najwyższym poziomie.

Od początku rozwoju naszego projektu transmisji strumieniowej w 2003 roku marzyliśmy o stworzeniu najwyższej jakości modelu. Korzystając z naszych najbardziej zaawansowanych technologii streamingowych wraz z naszym fantastycznym QX DAC, Stream XP₂Qx sprawi, że muzyka staje się żywa!

I nie tylko własna muzyka w wyższej rozdzielczości, którą dzięki streamerowi możesz się cieszyć do woli. Jeśli kochasz słuchanie radia, pokochasz Radio TuneIn. To wspaniałe Internet Radio Service zapewnia dostęp do ponad 70.000 stacji z całego świata! Można tworzyć zestawy grupujące stacje aktualnie grające twoje ulubione utwory, lub po prostu włączyć i zacząć słuchać. Z ogromnego wyboru światowych stacji, obejmujących wszystkie gatunki muzyki i najlepszych DJ-ów wybierających utwory, szybko odkryjesz nową muzykę.

Intuicyjny N-pilot (n-remote), który jest dostępny razem z Stream X₂ jest naprawdę przyjazny w użyciu. Wyposażony w kolorowy ekran LCD daje wiele możliwości obsługi zestawów CYRUS. Umożliwia on też zapamiętanie ulubionych stacji. N-Pilot jest również w stanie kontrolować inne elementy zdalnie sterowane w Twoim domu.

Jak wszystkie produkty CYRUS,  Stream XP₂Qx jest długoterminową inwestycją w wysokiej jakości audio. Wraz z postępem technologii streamingu  będzie można uaktualnić Stream XP₂Qx  o nowe produkty CYRUS.

specyfikacja produktu:

Stream XP₂ Qx jest kompatybilny z produktami UPNP* i DNLA**.

Tak jak w przypadku wszystkich naszych produktów  Stream XP₂ Qx można podłączyć do innych naszych jednostek za pomocą naszego unikalnego połączenia MC-Bus

Wejścia: 2 x Optical, 3 x SPDIF, 1 x USB and 1 x RS232

Kompatybilność plików:   WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF

Częstotliwość próbkowania - wysokiej rozdzielczości 24-bit/192Khz

Wyjścia: 1 x coaxial, 1 x fixed output, 1 x pre-out, 1 x headphone

Wymiary: (H x W x D) – 73 x 215 x 360 mm

Waga:  4.2kg

Dla dalszych informacji skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą CYRUS.

* UPnP (Universal Plug and Play)  to połączenie protokołów, które pozwala na wzajemne podłączanie do siebie różnych urządzeń, przewodowych i bezprzewodowych. Urządzenia bez problemu działają ze sobą dzięki ustanowieniu usług sieciowych, z których najpopularniejszą jest przesyłanie strumieniowe multimediów pozwalające na przesyłanie plików multimedialnych bezpośrednio na komputer i odtwarzanie ich bez konieczności pobierania. UPnP obsługuje pracę w sieci bez konieczności przeprowadzania konfiguracji. Innymi słowy oszczędza użytkownikowi problemów związanych z konfiguracją ustawień sieciowych, ponieważ jest ona wykonywana automatycznie po podłączeniu do sieci urządzeń UPnP. Właśnie stąd bierze się nazwa technologii „plug-n-play” — podłącz i pracuj

**DLNA ( Digital Living Network Alliance) to międzybranżowa organizacja zrzeszająca producentów elektroniki użytkowej, urządzeń obliczeniowych i elektroniki mobilnej. DLNA aktywnie promuje przewodowe i bezprzewodowe sieci komputerów osobistych, produktów elektronicznych dla klientów indywidualnych i urządzeń przenośnych, używanych zarówno w domu, jak i poza nim do udostępniania nowych multimediów cyfrowych i korzystania z usług zawartości.

Powered by JS Network Solutions