Sonos CONNECT:AMP

Bezprzewodowo przesyłaj i wzmacniaj wszystkie ulubione utwory w każdym miejscu Twojego domu.

Odtwarzacz Sonos ZonePlayer 120 posiada wzmacniacz, pracuje bezprzewodowo, ma niewielkie wymiary i jest wygodny w użytkowaniu. Supernowoczesny cyfrowy wzmacniacz pozwala ZP120 na pracę w każdym miejscu, w którym zawsze chciałeś słuchać muzyki - w sypialni, łazience, a nawet w przydomowym ogrodzie. Możesz wykorzystać odtwarzacze ZP120 we wszystkich pomieszczeniach lub dodać do systemu odtwarzacz ZP90 bez wzmacniacza - zawsze uzyskasz doskonały wielostrefowy system muzyczny.

Po prostu podłącz ZP120 do kontaktu - podłącz wybrane głośniki, a Twój pokój wypełni się muzyką. A dzięki bardzo dużemu zasięgowi łączności bezprzewodowej, będziesz mógł słuchać swoich ulubionych utworów i stacji radiowych w całym domu. ZP120 ma zwarty i nowoczesny design, więc możesz go wszędzie schować lub postawić w miejscu, gdzie wszyscy go będą podziwiać.

Znakomite brzmienie dzięki mocnemu cyfrowemu wzmacniaczowi

Supernowoczesny cyfrowy wzmacniacz „na pokładzie” ZP120 zapewnia audiofilską jakość brzmienia we wszystkich pomieszczeniach. Wydajny energetycznie wzmacniacz klasy D oferuje 55W mocy na kanał przy całkowitych zniekształceniach harmonicznych i szumie (THD+N) <.02%, zapewniając wyśmienite brzmienie odtwarzanej muzyki. A ponieważ wzmacniacz jest wbudowany, nie potrzeba podłączać się do systemu stereo żeby słuchać muzyki.

Najlepsza w klasie technologia bezprzewodowa do wielostrefowego odsłuchu muzyki

Nasza najnowsza technologia sieciowa o topologii typu MESH SonosNet 2.0, oferuje dwukrotnie większy zasięg* łączności bezprzewodowej, pozwalający na pokrycie całego domu; zapewnia możliwość synchronicznego odtwarzania muzyki i nie jest podatna na zakłócenia typowe dla łączności bezprzewodowej. A to wszystko bez skomplikowanego okablowania.

 

Natychmiastowy dostęp do nieprzebranych zasobów muzycznych

W każdym miejscu, w którym znajduje się ZP120 (lub jakikolwiek inny odtwarzacz Zone Player), można wyszukiwać i odtwarzać utwory z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej w komputerze, oraz słuchać tysięcy bezpłatnych internetowych stacji radiowych i milionów utworów z najpopularniejszych serwisów muzycznych online. Można również podłączyć odtwarzacz ZP120 do iPoda lub odtwarzacza CD i słuchać muzyki w całym domu.

Prosta instalacja

Nie jest wymagana fachowa wiedza techniczna ani doświadczenie w podłączaniu przewodów. Nie ma potrzeby przebijania ścian ani układania nowego systemu kabli w całym domu. Wszystko, co będzie potrzebne, to szybkie łącze internetowe i router. Jeden odtwarzacz ZonePlayer lub wzmacniacz zasięgu ZoneBridge musi być podłączony do routera, a wszystkie pozostałe urządzenia Sonos będą działać bezprzewodowo. Następnie możesz dodać kolejne odtwarzacze ZonePlayer w innych pomieszczeniach bez stosowania dodatkowych kabli.

Nowe funkcje i serwisy muzyczne oraz automatyczne aktualizacje

Dzięki darmowym automatycznym aktualizacjom oprogramowania zawsze będziesz mógł cieszyć się najnowszymi funkcjami i serwisami muzycznymi. A to znaczy, że po zakupie Twój system bedzie stawał się coraz lepszy.

Specyfikacja techniczna:

wzmacniacz cyfrowy klasy D
stała wartość mocy na kanał: 55W RMS przy 8 Ohmach, TDN+N<0,02%
obsługiwane skopresowane formaty audio: MP3, WMA, AAC (MPEG4), Ogg Vorbis, Audible, Apple Lossless, Flac
obsługiwane nieskopresowane pliki: WAV, AIFF
obsługiwane serwisy: m.in. Spotify,Deezer, Last.fm, Wolfgang’s Vault oraz ściąganie plików z serwisów oferujących utwory bez zabezpieczenia DRM, w tym iTunes
radio internetowe z zapisanymi informacjami o 25 000 stacjach radiowych
obsługa streamingu MP3 i WMA
łączność bezprzewodowa: SonosNet™2.0, sieć peer-to-peer o topologii typu MESH z bezpiecznym kodowaniem AES
2-portowy przełącznik (RJ45) umożliwiający urządzeniom Ethernetowym komunikacje w sieci SonosNet™
złącza audio: analogowe wejście liniowe typu RCA, analogowe wyjście na subwoofer, gniazda głośnikowe
regulacja głośności i wyciszenie
oprogramowanie do komputera

Powered by JS Network Solutions